Obniżamy oprocentowanie pożyczek

01.11.2023
Obniżamy oprocentowanie pożyczek

Przekazujemy dobrą wiadomość dla przedsiębiorców, jednostek publicznych i pozostałych podmiotów potrzebujących wsparcia kapitałowego.

  • Z dniem 1 listopada 2023 roku obniżamy oprocentowanie produktów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju.
  • Pożyczki oprocentowane na zasadach rynkowych oferujemy już od poziomu 7,35% w skali roku.
  • Wsparcie pożyczkowe ujmujące preferencje posiada jeszcze bardziej atrakcyjne warunki finansowania. Przykładowo wsparcie w ramach Pożyczki Miejskiej dostępne może być przy oprocentowaniu nawet 3,18%.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wsparcia celów inwestycyjnych oraz obrotowych, które dla Państwa przygotowaliśmy. Nasi konsultanci chętnie przedstawią indywidualną propozycję finansową. Zapraszamy do kontaktu.

 

Oprocentowanie instrumentów finansowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju jest bezpośrednio zależne od stopy bazowej. Od 1 listopada br. stopa bazowa uległa obniżeniu. Obecnie wartość ta wynosi 6,35%. Stopa bazowa podawana jest w komunikatach Komisji Europejskiej i na jej podstawie ustalana jest stopa referencyjna. Stopa referencyjna to stopa oprocentowania wykorzystywana do obliczania wartości pomocy publicznej udzielanej w ramach między innymi instrumentów zwrotnych takich jak pożyczki. Dodatkowe informacje na stronie UOKIK.