Wyjątkowa rocznica 20 lat obecności Polski i Wielkopolski w Unii Europejskiej

01.05.2024
Wyjątkowa rocznica 20 lat obecności Polski i Wielkopolski w Unii Europejskiej

To już 20 lat obecności Polski i Wielkopolski w Unii Europejskiej. Będąc publiczną instytucją finansową, operującą w oparciu o między innymi fundusze unijne, dołączamy do obchodów tego jubileuszu. Rozpoczęliśmy hucznie poprzez udział 1 maja 2024 roku w wydarzeniu „zaBIEGaj o FUNdusze”. Nad poznańską Maltą przedsięwzięcie zgromadziło nie tylko entuzjastów biegania, ale też liczne rodziny z dziećmi, spacerowiczów z pupilami oraz przedstawicieli środowiska biznesowego.

Przy stoisku Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się sekcja biznesowa, gdzie można było zaczerpnąć inspiracji, skorzystać z konsultacji, poznać ofertę wsparcia finansowego dla regionalnych przedsiębiorców i jednostek publicznych.

Wydarzenie „zaBIEGaj o FUNdusze” cyklicznie organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Bieżąca edycja odbyła się w rocznicę przystąpienia Polski do UE i umożliwiała poznanie spektrum możliwości pomocy finansowej pochodzącej ze środków unijnych.