O rozwoju potencjału biznesowego z samorządem i przedsiębiorcami Gminy Czerwonak

09.11.2023
O rozwoju potencjału biznesowego z samorządem i przedsiębiorcami Gminy Czerwonak

– Rozwój potrzebuje finansowania – podkreślił Dyrektor Marek Gola podczas spotkania z przedsiębiorcami z gminy Czerwonak, rekomendując ofertę wsparcia WFR.

W czwartek 9 listopada odbyła się konferencja z cyklu „Wielkopolska Konkurencyjna” w Koziegłowach. Kilkudziesięciu przedstawicieli biznesu i podmiotów publicznych wraz z ekspertami z obszaru instrumentów finansowych, dotacji UE, zarządzania budżetami w zakresie podatków rozmawiało o aktualnych szansach i wyzwaniach gospodarczych.

Uczestnicy zwracali uwagę na ważność ciągłego dostępu do kapitału, kreowania elastycznych jego warunków i preferencji ułatwiających wdrażanie planów inwestycyjnych oraz zapewnianie potrzeb obrotowych.

Dziękujemy Marcinowi Wojtkowiakowi, Wójtowi Gminy Czerwonak za współorganizację konferencji, a partnerom z Wielkopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych i Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu za wartościowe wystąpienia.

To było ostatnie spotkanie z naszego cyklu biznesowych konferencji stacjonarnych w tym roku. Na kolejne zapraszamy w pierwszych tygodniach 2024 r. Niebawem szczegółowe zapowiedzi opublikujemy w naszych mediach społecznościowych.