BIP / Zamówienia Publiczne

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu https://wfr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/265717/zapytanie-ofertowe-na-zakup-i-dostawe-serwera-z-oprogramowaniem-i-sprzetu-komputerowego-z-oprogramowaniem-wraz-z-akcesoriami-dla-wielkopolskiego-funduszu-rozwoju-sp-z-o-o-z-siedziba-w-poznaniu-z-podzialem-na-czesci-1

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe na realizację, w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy, usługi kompleksowej obsługi w zakresie konfiguracji, serwisu oraz szkolenia z obszaru systemów zarządzania przedsiębiorstwem i księgowości ERP COMARCH OPTIMA

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe na świadczenie przez okres 24 miesięcy usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników i kandydatów do pracy w Wielkopolskim Funduszu Rozwoju sp. z o.o.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe na sukcesywną dostawę artykułów biurowych dla Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe na zakup i sukcesywną dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek dla Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe na stworzenie narzędzia informatycznego do obsługi sprawozdawczości dla Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe na sukcesywną dostawę artykułów chemicznych dla Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.   Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.  

Czytaj Więcej...

Dokumentacja z postępowania znajduje się na Platformie zakupowej pod adresem: https://wfr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/240434/najem-dlugoterminowy-samochodow-osobowych-na-potrzeby-wielkopolskiego-funduszu-rozwoju-sp-z-o-o-z-siedziba-w-poznaniu-1 Przetarg prowadzony jest w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe na obsługę informatyczną Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu Zapytanie ofertowe o świadczenie usługi w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. w roku 2021.

Czytaj Więcej...