BIP / Oferty Pracy

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. planowania i rozwoju instrumentów finansowych Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Rozwoju Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. księgowych Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Sprawozdawczości Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Ekspansji zagranicznej Rekrutacja została zakończona. Nabór nie został rozstrzygnięty. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Organizacyjno-Administracyjnych Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. planowania i rozwoju instrumentów finansowych Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Ekspansji zagranicznej Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. oceny ryzyka pożyczkowego Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...