BIP / Oferty Pracy

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Rozwoju

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. informacji i promocji

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. planowania i rozwoju instrumentów finansowych.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. umów.

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. umów. Szanowni Państwo, w związku z bieżącą sytuacją i w trosce o Państwa zdrowie, wszystkie toczące się procesy rekrutacyjne zostały czasowo zawieszone.   Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. planowania i rozwoju instrumentów finansowych Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Rozwoju Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. księgowych Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...

Wielkopolski Fundusz Rozwoju spółka z o.o. w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Sprawozdawczości Rekrutacja została zakończona. Kandydat został wybrany. Załączniki:

Czytaj Więcej...