town

Aktualności

14.10.2019

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na kolejne szkolenie pn. „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”.

Spotkanie odbędzie się 22 października 2019 r. w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.

Szkolenie przygotowane jest z myślą o firmach z sektora MŚP, które rozważają sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski, a także dla tych przedsiębiorców, którzy już prowadzą zagraniczną wymianę handlową i chcą usprawnić ten proces.

więcej >>
14.10.2019

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na konferencję w dniu 15 października br. organizowaną
w Sali Posiedzeń II Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego z udziałem zaproszonych gości z Czech.

więcej >>
08.10.2019

Jesteśmy już za półmetkiem konferencji biznesowych w stolicach subregionów. 7 października o zagranicznym biznesie rozmawialiśmy z przedsiębiorcami w Pile. Spotkanie, które odbyło sięw oddziale Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. swoją obecnością zaszczycił Pan Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

więcej >>
04.10.2019

11 września 2019 r. odbyło się spotkanie z cyklu „Doing Business” poświęcone rynkom Azerbejdżanu, Armenii oraz Iranu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia, na profilu facebookowym Spółki: https://www.facebook.com/WielkopolskiFunduszRozwoju/

więcej >>
03.10.2019

O rozpoczęciu działalności gospodarczej lub rozwoju firmy na zagranicznych rynkach rozmawialiśmy tym razem w Lesznie, 2 października, w ramach cyklu spotkań biznesowych organizowanych w stolicach subregionów przez spółki Samorządu Województwa Wielkopolskiego – Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o., Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. i Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A.

więcej >>

Strony