town

Aktualności

19.06.2018

14 czerwca 2018 r. w godz. 9:00 – 14:00, w siedzibie WFR odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu wydarzeń biznesowych WFR „Doing business: Mexico, Brazil, Oman” z udziałem doświadczonych przedsiębiorców na rynkach wschodzących z sektora lotniczego, ogrodniczego i konsultingowego.

więcej >>
18.06.2018

W dniu 6 czerwca 2018 roku przedstawiciel Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju uczestniczył w 5 warsztacie Regionalnej Grupy Interesariuszy (przedsiębiorstwa, instytucje otoczenia biznesu, urzędnicy) organizowanym przez Poznański Park Naukowo-Technologicznym Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, podczas którego przygotowane zostały prototypy alfa instrumentów wsparcia dla firm.

więcej >>
18.06.2018

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 18 czerwca br. w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju w każdy poniedziałek od godz. 9.00 do 17.00 dyżury pełnić będzie Konsultant ds. Strategii Eksportowej Pani Agnieszka Pawłowska, która posiada 15 lat doświadczenia w Biznesie Międzynarodowym. Ukończyła MBA Georgia University Atlanta i jest w trakcie Przewodu Doktorskiego na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

więcej >>
15.06.2018

12 czerwca 2018 r. w Sali Ratuszowej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie z udziałem Konińskiej Izby Gospodarczej, Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowejw Koninie, Miejskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi, Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Geotermia Konin, Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej  oraz przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją zagraniczną m.in.

więcej >>
05.06.2018

W dniu 23 maja br. na zaproszenie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego przedstawiciele WFR uczestniczyli w spotkaniu Rady Gospodarczej Powiatu Gostyńskiego.

Spotkanie otworzył Starosta Gostyński Pan Robert Marcinkowski wyjaśniając jak ważna jest płaszczyzna współpracy w ramach funkcjonującej Rady Gospodarczej skupiającej przedsiębiorców
i pracodawców, aktywnych w kwestii szerokorozumianego biznesu.

więcej >>

Strony