town

Aktualności

16.10.2018

12 października 2018 r. w Koninie odbyła się I regionalna konferencja oraz konsultacje dotyczące produktów finansowych WFR dla MŚP z Wielkopolski.

Otwarcia spotkania dokonał Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Pan Maciej Sytek, który przypomniał okoliczności powstania WFR i cele do jakich spółka została powołania, a także wyjaśnił różnice pomiędzy JEREMIE 2, a produktami finansowymi WFR, m.in. brak możliwości finansowania zakupu gruntu, nieruchomości i środków transportu, co dzięki ofercie funduszu jest dużym ułatwieniem dla MŚP.

więcej >>
12.10.2018

W dniu 9 października 2018 r. odbyło się spotkanie w Ambasadzie Gruzji Rzeczypospolitej Polskiej z Radcą Natalią Topchishvili. Ambasada jest partnerem listopadowego „Doing business” organizowanego przez WFR. Będzie to już piąte wydarzenie z cyklu. Po Meksyku, Brazylii, Omanie, Panamie, Paragwaju, Argentynie, Tajwanie, Indiach i Kazachstanie przyszedł czas właśnie na Gruzję. Skupimy się tym razem tylko na jednym kraju, bo zależy nam na podsumowaniu dwóch wizyt gospodarczych zorganizowanych przez Spółkę, pokazaniu dotychczasowych sukcesów i ciekawych kontaktów.

więcej >>
12.10.2018

W dniu 8 października 2018 r. we Wrocławiu odbyło się kolejne spotkanie w ramach Programu Polski Czempion, którego celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zakresu ekspansji zagranicznej, w tym także case study wybranych firm. Organizatorem jesiennego wydarzenia była m.in. firma doradcza PwC, PAIH oraz PKO BP. Tym razem w panelu dyskusyjnym wystąpili: z firmy Impel Group prezes Sylwia Krasoń-Kopaniarz, z AB S.A. prezes Andrzej Przybyło, z KUKE S.A. dyrektor Jacek Zezula

więcej >>
12.10.2018

W dniu 3 października br. w Warszawie na zaproszenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Kierownik Działu Ekspansji Zagranicznej WFR Lidia Piechocka uczestniczyła w spotkaniu przedstawicieli urzędów marszałkowskich, jednostek samorządu terytorialnego i korporacji samorządowych. Głównym tematem była współpraca na polu szeroko pojętej dyplomacji ekonomicznej i promocji wybranych branż i przedsiębiorstw za granicą. Strony, zarówno rządowa jak i samorządowa, postulowały

więcej >>
11.10.2018

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na III spotkanie cyklu wydarzeń biznesowych Wielkopolskiego Fundusz Rozwoju „DOING BUSINESS: TAIWAN, INDIA, KAZAKHSTAN”, które odbędzie się 29 października 2018 roku w godzinach: 8.30 – 13:00 w Sali Konferencyjnej VF przy ulicy Szyperskiej 14 w Poznaniu.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców z Wielkopolski reprezentujących sektor MŚP, którzy już działają na rynkach międzynarodowych, ale również do tych którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą na tych rynkach.

więcej >>

Strony