town

Aktualności

17.05.2018

16 maja 2018 r. na zaproszenie Prezes Towarzystwa Biznesowego Pani Marty Kaszyńskiej przedstawiciele Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju uczestniczyli w spotkaniu przy śniadaniu z członkami TB, w którym wzięło udział 30 przedsiębiorców z Poznania i okolic.

więcej >>
14.05.2018

W dniu 24 kwietnia 2018 r. miało miejsce seminarium dla firm zainteresowanych rynkiem tanzańskim. O możliwościach współpracy handlowo-gospodarczej z Tanzanią mówili goście spotkania: dyplomaci, urzędnicy, eksperci, a także praktycy.

W seminarium uczestniczył m. in. JE Ambasador Tanzanii na Polskę Dr. Abdallah Saleh Possi, który zaprezentował potencjał gospodarczy tego kraju, a także wskazał na możliwe obszary współpracy podkreślając przede wszystkim branżę około medyczną, rolno-spożywczą, zarządzania wodą oraz wydobywczą.

więcej >>
11.05.2018

W dniu 9 maja 2018 r. odbyło się spotkanie z eksporterami powiatu gostyńskiego w Pałacu Rokosowo zorganizowane przez dyrektora obiektu Pana Waldemara Jagiełło. Przedstawiciele WFR omówili szczegółowo ofertę produktową oraz działania związane z ekspansją zagraniczną i analizą rynków międzynarodowych. Do trzech głównych produktów oferowanych w najbliższym czasie przez spółkę należą: linia finansowa, pożyczka regionalna i pożyczka Ekspansja. Przy poszukiwaniu środków na eksport towarów z Wielkopolski zwykle pojawia się problem w dostępie do pożyczek.

więcej >>
11.05.2018

W imieniu Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej, Stowarzyszenia Rzemiosło Przyszłości, Stowarzyszenia e-rzemiosło - Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza:

więcej >>
11.05.2018

Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza do udziału w wizycie gospodarczej do Gruzji, która odbędzie się w dniach 14-20.06.2018 r. Termin jest nieprzypadkowy ze względu na otrzymywane sygnały z EU-Georgia Business Council na temat możliwości inwestycyjnych w sektorze rolniczym i umówione w dniu 15 czerwca spotkanie w Enterprise Georgia – instytucji podległej Ministerstwu Gospodarki, wspierającej bezpośrednie inwestycje zagraniczne w Gruzji. Pozostałe wydarzenia będą miały charakter powiązany.  

więcej >>

Strony